O nás

Ahoj, Tak tohle jsem já... Igor Chovanec
Ahoj, Tak tohle jsem já... Igor Chovanec
Ahoj, a tohle zase já... Saša Mazničenko
Ahoj, a tohle zase já... Saša Mazničenko

.... již od počátku věků platí, že myšlenka je základem všeho.  Pocity a myšlenky vznikají a zanikají ... a nebo přetrvávají. A pak mají tendenci na sebe nabalovat další, co jen fantazie dovolí. A když se pak k tomu přídá i chuť a dostatek odhodlání tuhle neviditelnou energii přeměnit ve hmotu.... Waw...

Myšlenka na počin pokusit se přiblížit tento neobjevený kousek země všem těm, kteří budou chtít, vznikala pozvolna. Od tak trochu bizarního setkání dvou lidí, z niž jeden byl už v té době rozhodnut, že Černá Hora a měto Bar, se stane jeho novým domovem. 

Ten druhý se přijel podívat, jak se mu daří. Bylo to po pár měsících a ten první, klobouk dolů, tam byl jako doma. Dokonce už i mluvil jako domorodec. Nutno podotknout, že mu to jde tak trochu samo.... Tihle lidi mně vždycky hrozně štvali...  ....ale komu čest, tomu čest. A nejen to. Igor je extrovertní intelektuál, který má tak trochu místo hlavy počítač a potřebuje jej zásobovat informacemi. A taky má zkušenosti z průvodcovskou činností, bo už žil na mnoha místech a o všech, a nejen o nich, toho ví opravdu hodně.  A tak tedy není divu, že město Bar a jeho blízké okolí již po pár měsících znal lépe, než většina domorodců. 

Proč tedy nespojit jeho pobyt v Nonte Negro a jeho touhu vědět a předávat.  A tak jsme tady.  Pokusíme se zajistit všechno, co v souvislosti s Černou Horou, budete toužit vědět, vidět, znát. Abyste obohatili své životy dalšími zážitky, poznámím nové kultury, architektury, gastronomie a také pocitem zcela jedinečné atmosféry zdejšího života. 


Tak nám oběma i sobě držte palce,

ať všechno klape ku spokojenosti Vás i nás.

...no a to jsme my oba, teda vlastně tři...
...no a to jsme my oba, teda vlastně tři...